KARTAL SONLARDA COŞTU !

Beşiktaş, Gençlerbirliği karşısında son dakikalarda çoştu..

27 Şubat 2012 Pazartesi 15:43
KARTAL SONLARDA COŞTU !
 90.Dakika :Hakem Abdullah Yılmaz maçı bitiren düdüğü çalıyor. Beşiktaş deplasmanda karşılaşmayı 2-0 kazanarak haftayı 3 puanla kapatıyor ve puanını 20'ye yükseltiyor.


90.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Hilbert ile 2. golü buldu.Quaresma sol kanatta topla buluştu sağ kanata doğru uzun oynadı Hilbert topla buluştu ceza sahası içine girdi, kaleciyle karşı karşıya kaldı yerden sert vurdu ve top kaleci Serdar'ın altından ağlara buluştu.

90.Dakika :Beşiktaş'ta kaleci Rüştü aut atışını geç kullandığı için Sarı Kart gördü.

90.Dakika :Gençlerbirliği atağında Murat Kalkan sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü'nün kontrolünde yandan auta çıktı.

90.Dakika :4. Hakem Çağatay Şahan maçın sonuna 4 dakikaeklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

89.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Kulusic kafayla topu kornere gönderdi.

88.Dakika :Gençlerbirliği gole çok yaklaştı. Jedinak ceza sahası dışında yerden köşeye doğru sert vurdu ve kaleci Rüştü köşeye uzanarak güçlükle iki hamlede topun sahibi oldu.

87.Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 23 numarayla Holosko, Giren oyuncu 44 numarayla Erhan Güven

85.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.

84.Dakika :Gençlerbirliği'nde Jedinak kaleye yaklaşık 25 metre mesafeden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

83.Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Guti, Giren oyuncu 11 numarayla Nobre

82.Dakika :Beşiktaş atağında Holosko sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Serdar'da kaldı.

81.Dakika :Gençlerbirliği'nde Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 40 numarayla Cem Can, Giren oyuncu 16 numarayla Patiyo Tambwe

79.Dakika :Gençlerbirliği gole çok yaklaştı. Serkan Çalık sol kanattan ceza sahası önüne geldi kaleye sert vurdu ve kaleci Rüştü son anda güçlükle topu üstten çeldi sonrasında top direğe çarparak kornere çıktı.


78.Dakika :Gençlerbirliği atağında Murat Kalkan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan ters kanattan taca çıktı.

77.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.

75.Dakika :Gençlerbirliği atağında Murat Kalkan sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunma ayak koyarak topu taca gönderdi.

74.Dakika :Gençlerbirliği'nde Soner orta alan önünden serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Billy Mehmet yükseldi kafayı vurdu ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

73.Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 15 numarayla Tabata, Giren oyuncu 18 numarayla Necip

71.Dakika :Gençlerbirliği'nde Cem Can sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

70.Dakika :Gençlerbirliği'nde Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 13 numarayla Oktay Delibalta, Giren oyuncu 20 numarayla Soner Aydoğdu

69.Dakika :Beşiktaş'ta Tabata rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

67.Dakika :Gençlerbirliği atağında Murat Kalkan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan ters kanattan taca çıktı.

66.Dakika :Gençlerbirliği atağında Serkan sol kanata doğru uzun oynadı ama top doğrudan taca çıktı.

65.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

64.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanatta topla buluştu, bekletmeden ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kaleye paralel giderek ters kanata geldi.


62.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Quaresma sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine pasını verdi, Guti hareketlendi ama savunma müdahele edince top Guti'den auta çıktı.


60.Dakika :Gençlerbirliği'nde Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 99 numarayla Smeltz, Giren oyuncu 9 numarayla Billy Mehmet


58.Dakika :Gençlerbirliği atağında Serkan Çalık sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Smeltz yükseldi kafayı vurdu ve top kaleci Rüştü'de kaldı ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

56.Dakika :Beşiktaş'ta İbrahim Üzülmez hakeme itiraz ettiği için SarıKart gördü.

55.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut sağ kanattan çalımlarla ceza sahası içine girdi arka direğe yerden pasını verdi, Serkan Çalık şut vurmak istedi ama etkisiz bir vuruş olunca top auta çıktı.

53.Dakika :Gençlerbirliği atağında Oktay sol kanattan ceza sahası içine pasını verdi ama top doğrudan auta çıktı.


51.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortaısnı yaptı ama kaleci Serdar müdahele ederek topu kornere gönderdi.

49.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine pas vermek istedi ama kaleci Serdar uzanarak topu uzaklaştırdı.

48.Dakika :Gençlerbirliği atağında Serkan Çalık sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Ersan Adem son anda ayak koyarak topu uzaklaştırdı.


47.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top auta çıktı.

46.Dakika :Gençlerbirliği hakem Abdullah Yılmaz'ın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.


İLK YARI


45.Dakika :Hakem Abdullah Yılmaz ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 1-0 Beşiktaş'ın üstünlüğüyle sona eriyor.

45.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Guti'nin penaltıdan attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.

45.Dakika :Gençlerbirliği'nde Murat Kalkan rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

45.Dakika :Beşiktaş'ta Tabata'nın ceza sahası içinde düşürülünce hakem penaltı kararı verdi.

44.Dakika :Gençlerbirliği atağında Oktay Delibalta ceza sahası dışından kaleye şut vurdu ama top üstten auta çıktı.

42.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama kaleci Rüştü iki hamlede topun sahibi oldu.

40.Dakika :Gençlerbirliği atağında Oktay sol kanattan ceza sahası içine pasını verdi ve kaleci Rüştü zamanında müdahele ederek topu kazandı.

38.Dakika :Gençlerbirliği atağında Oktay Delibalta savunmanın arkasına atılan topu aldı ceza sahası içine girdi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

37.Dakika :Gençlerbirliği atağında Smeltz savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

36.Dakika :Gençlerbirliği atağında Orhan Şam ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top az farkla üstten auta çıktı.


35.Dakika :Gençlerbirliği atağında Murat Kalkan sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Tabata son anda kayarak müdahele etti ve topu kazandı.

34.Dakika :Beşiktaş'ta Guti sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

32.Dakika :Gençlerbirliği atağında Sekan Çalık sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

30.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut sağ kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunmada Ersan Adem ayak koyarak topu kazandı.

29.Dakika :Gençlerbirliği atağında Cem Can ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top doğrudan kaleci Rüştü'ye geldi.

28.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

27.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama Quaresma'yı aşan top savunmada kaldı.

25.Dakika :Gençlerbirliği atağında Smeltz çalımlarla ceza sahası içine girdi, şut açısı aradı ama savunma son anda ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

24.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan Quaresma'nın koşu yoluna yerden pasını verdi ama top hızlı olunca auta çıktı.

23.Dakika :Beşiktaş atağında Tabata savunmanın arkasına doğru havadan pasını verdi, Holosko hareketlendi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.

22.Dakika :Beşiktaş'ta Guti sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

21.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan çizgiye indi, arka direğe doğru ortaladı Tabata gelişine sert vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.

20.Dakika :Beşiktaş'ta Tabata ceza sahası önünde sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve kaleci Serdar son anda topu köşeden kornere çeldi.

19.Dakika :Beşiktaş'ta Guti hakeme kart işareti yaptığı için Sarı Kartgördü.

18.Dakika :Gençlerbirliği'nde kaleci Serdar hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.


17.Dakika :Beşiktaş'ta Guti sol kanattan serbest vuruş kullandı, kaleye doğru ortasını yaptı ama savunma son anda kafayla topu uzaklaştırdı.

16.Dakika :Gençlerbirliği'nde Kulusic rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

15.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut sağ çaprazdan kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.

14.Dakika :Beşiktaş atağında Guti sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

13.Dakika :Beşiktaş atağında Guti orta alandan sol kanata doğru pasını verdi ama savunmada Orhan Şam araya girerek topu uzaklaştırdı.

11.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Quaresma yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.

10.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan şık bir hareketle çizgiye indi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

9.Dakika :Beşiktaş atağında Guti ceza sahası içine arapas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

8.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Toraman ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

7.Dakika :Beşiktaş atağında Tabata ceza sahası önünde içeriye pas vermek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

6.Dakika :Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top yandan az farkla auta çıktı.

5.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ çaprazdan kaleye yerden sert vurdu kaleci Serdar topa uzandı, Tabata kayarak topa dokunmak istedi ama top doğrudan auta çıktı.

4.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Ernst yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.

3.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu kornere gönderdi.

2.Dakika :Gençlerbirliği atağında Hurşut ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

1.Dakika :Karşılaşma Beşiktaş'tan Guti'nin vuruşuyla başlıyor.

0.Dakika :Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş 17 puanla sekizinci, Gençlerbirliği ise 12 puanla 13. sırada bulunuyor.

0.Dakika :Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 12.Hafta karşılaşmasında Ankara 19 Mayıs Stadında Beşiktaş ve Gençlerbirliği karşı karşıya geliyor.


GENÇLERBİRLİĞİ

Serdar, Orhan, Kulusic, Mahmut, Murat, Cem, Jedinak, Oktay, Serkan, Hurşut, Smeltz

BEŞİKTAŞ


Rüştü, Hilbert, İbrahim Toraman, Ersan Gülüm, İbrahim Üzülmez, Aurelio, Ernst, Guti, Tabata, Quaresma, Holosko


04haber.net -->

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  Hava Durumu
  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Linkler
  Kim Kimdir? Tüm Biyografiler
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv