SİYASET Haberleri Tümü

Diyadin Salih Yaşarda Kararlı

Diyadin ilçesinde bugün yapılan aday tanıtım toplantısında Belediye Başkan adayı Salih Yaşar adeta şov yaptı.


Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı aday toplantısı için ilçede bütün yollar trafiğe kapatılırken, ilçe resmen Salih Yaşar’a kilitlendi. Yer yer izdihamların yaşandığı aday tanıtım programına Ak parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın’da katıldı.


AYDIN, SALİH YAŞAR BİR ŞANSTIR


Bugüne kadar görülmemiş bir kitle ile yapılan aday tanıtım toplantısında konuşan Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın, ‘Salih Yaşar, sizin bir şanstır, Diyadin için bir şanstır ve güçlü bir karakterdir, güçlü bir kişiliktir. Hizmeti bilen, sosyal herkesin kapısına gidebilecek herkesin derdine çare arayan bir kardeşimizdir. Parti ayrımı yapmadan Belediyeye yaptığı hizmetlerle Diyadin halkının takdirini kazanmış Diyadin’in evladıdır. 31 mart’ta Salih kardeşimize destek verip Belediye başkanı yapalım.’dedi


ÇELEBİ; DİYADİN’DE ERLERİN MEYDANIDIR


Ak parti Milletvekili Erkem Çelebi, ‘Değerli Diyadinliler, bu bölgenin halkı, iklimi sert ama insanı mert. Ne zaman Diyadin’e yolum düşerse kendimi mutlu his ediyorum. Siz olmasaydınız ben 2011’de Milletvekili olamazdım. Bu yüzden sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi burası bir ocaktır, buraya giren bir daha çıkmaz buranın tadı bir farklıdır. Diyadin erlerin meydanıdır, Diyadin’e geldiğim zaman. Misafirperverliği ile alt ve üst yer altı zenginlikleri ile muhteşem bir şehrimizdir. Burada bir beyin göçü bir de sermaye göçü veriyoruz. Bu göçü durdurmak istiyoruz. Bununda temel hususu şudur kardeşimiz Salih Yaşar’dır. Vereceğiniz destekle Belediye Başkan adayımız Salih yaşar, sizlere hizmetkar olacaktır.’diye konuştu.


SALİH YAŞAR, DİYADİN HUZUR VE BARIŞ İSTİYOR


İlçenin artık huzur ve barışa ihtiyacı olduğunu söyleyen Ak Parti Diyadin Belediye Başkan adayı Salih Yaşar, ‘Diyadin kararını vermiş hizmete, Belediye Başkan adayıyla, İlçe Başkanıyla, Kadın Kolları Başkanıyla, Belediye Meclis adaylarıyla ve İl Genel meclis adaylarıyla ekibiyle Diyadin’e hizmete ve Diyadin’i kazanmaya geldik. Sayın vekilim bugün halkımız size diyor ki siz çalışkan ve asilsiniz. Bu halk size şimdi diyor ki, Diyadin’i bir Patnos yapın, Diyadin’i bir Ağrı yapın. Diyadin sizinle istenilen hizmete kavuşsun. Diyadin barış istiyor, Diyadin huzur istiyor. Ben bir evladınız, kardeşiniz olarak içinizde büyümüş ve içinizde yaşamış bütün sorunları ve dertlerinizi biliyorum. Örf, adet ve geleneklerinizi biliyorum. Ben sizden biriyim çünkü sizinle yaşıyorum. Fırsat verdiğiniz takdirde birlikte yaşayıp ilçemizi kalkındıracağız.’şeklinde konuştu. 
Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz