Ağrı Haberleri Haberleri Tümü

Ayhan Efe İstifaya Davet Etti

 24 Haziran milletvekili genel seçimlerinde akpartiden aday adayı olan ayhan efe bugün gelişen hadiselerden dolayı üzüntülü olduğunu buna sebebiyet verenlerin derhal tespit edilip partimiz tarafından gerekli işlemin acilen yapılması gerekmektedir.

Haber merkezimize açıklamalarda bulunan efe:2002 yılından beri üyesi olmaktan gurur duyduğum akpartinin her kademesinde seve seve görev almaktan kaçınmadığım ve adaylarımızın belirlenmesinden sonra aday olan dava arkadaşlarıma her türlü çalışmada yardımcı olmak için ailem ile beraber seçim çalışmasında bulunmaktan şeref duymaktayım.

 Esnaf ziyaretleri sırasında gelişen ve patnos belediye başkanı ve yakınları tarafından darp edilen abim yusuf efe ve il yönetim kurulu üyesi ahmet çiçek’in olayı partime olan sadakatimin ve çalışma arzumu hiçbir şekilde etkilemeyecektir. 

Gelişen bu olaylar neticesinde partimize zarar veren patnosta korku imparatorluğu oluşturan, parti çalışmalarımıza sekte vurmaya çalışan, kendini bilmez patnos belediye başkanı Cem Afşin Akbay’ın derhal istifa etmesini yada Partimin ilgili kurullarından gerekli yaptırımın yapılmasını rica ediyorum.

24 Haziran seçimlerinde partimin ağrıda zaferle çıkması için tüm ailem ile  beraber gece gündüz demeden tüm varlığımızla çalışacağımıza partimize zarar veren her kim olursa olsun karşısında duracağımızı kamu oyuna saygılarımla sunarım.


https://www.youtube.com/watch?v=OewxNQDRl5M

Yorumlar
  • Harun

    Bunlar patnos ta diktatör olmuş tayyip uyuyormu

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz