Ağrı Haberleri Haberleri Tümü

Ağrılı İş Adamı 3000 Çocuğu Giydirdi

 Ağrılı Hayırsever işadamı Halis Kahraman tarafından ihtiyaç sahibi 3 bin öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Ağrılı hayırsever işadamı Halis Kahraman tarafından ihtiyaç sahibi 3 bin öğrenciye dağıtılması için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne giyim malzemeleri teslim edildi. Giyim malzemelerinin teslim edilmesiyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan’ın talimatıyla ihtiyaç sahibi 3 bin öğrenci tespit edildi. Giyim malzemelerinin dağıtılması için İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, şube müdürleri Selahattin Bilgiç, Mehmet Demir ve Necmi Karaoğlan ile birlikte Eski Harman İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıfları gezen Turan, öğrencilerle bir süre sohbet etti. İhtiyaç sahibi öğrencilere giyim paketlerini dağıtan Turan, işadamı hayırsever Halis Kahraman tarafından gönderilen yardımların ihtiyaç sahibi 3 bin öğrenciye dağıtıldığını ifade etti.

Kışlık giyeceklerin öğrencilere büyük mutluluk yaşattığını söyleyen Turan,“ İhtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldüren Ağrılı hayırsever işadamı Halis Kahraman’a çok teşekkür ederim”dedi.

Okul yöneticilerden okul hakkında bilgi alan Turan, daha sonra öğretmenlerle bir araya gelerek öğretmenlerin taleplerini dinledi.

Yorumlar
  • Gezilecekyerler.com

    Allah razı olsun. Allah hayırseverleri başımızdan eksik etmesin

  • Hacı

    Yardımda bulunandan Allah razı olsun ama keşke kameralar karşısinda o nur yüzlü çocukları rencide etmeseydiniz utancindan sevinemiyor garipler o yardımları gizli yapsaydiniz daha hayırlı olurdu siz yöneticiler bide pişkin pişkin poz veriyorsunuz edep yahu

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz