Çalıyı Dolaştım ,İt Bulaşmasın Diye

Çalıyı Dolaştım ,İt Bulaşmasın Diye

19 Eylül 2017 Salı 21:12
banner77
Çalıyı Dolaştım ,İt Bulaşmasın Diye

Babasının mezarına çanak anten diken soysuzun biri yaklaşık bir ay önce hakkımızda bir yazı kaleme almış maksat gündem oluşturmak , cevap vermek dikkate almak olurdu gerek duymadım .

Yazdığının altına imza atamayanlar yastığının altına para sıkıştıranlardan öteye gitmez.
Bilen bilir benimde o o tarakta bezim olmaz.

Lakin gel gör ki İzmir de Abim, İstanbul da yeğenim ,İzmit’te kuzenim, Ağrı da ablam görmüş yazıyı ,telaşlanmamışlar ,köpürmüşler bildiğiniz puşta değil bana kızmışlar sustuğum için .

Ben çalıyı dolanmışım it gündeme gelmesin için ama kendilerince haklılar madem öyle lafı fazla uzatmadan buyurun efendim…

Beni fetöden almak totodan 13+1 i tuturmak gibi bir şeydir ama maalesef kuponu yatırmamışsınızdır muhtemelen zira sizin benim üzerimden yürüteceğiniz algı ancak o kadar isabet eder başkası Na mümkün.

Ağrıyı az biraz bilseniz yada zerre kadar akletseniz beni irtibatlandırmanızın muhtemel olduğu örgütlerin 80 öncesinde kaldığını da görürsünüz ki o örgütlerden birinin en önemli ismine salya sümük ağlayıp seçim malzemesi yaptığınızı da ekstra hatırlatmam gereksiz sanırım .

Açık ve net söylüyorum ‘’Ankara Yazı’’na benzemez bizim kalemimize ilmik atmak sizin akidenizde ders almaz bizim İsa’nın Armağan’ı olacağımız cenahından ..

Pavyon kabadayılarıyla reiscilik oynamaya benzemez Reislik tanır bu memleket soyu sopu katmadan da bilir kim olduğumuzu Elhamdürillah..

Sizin her devre teşne orospuluklarınızı geçmişe dönük sosyal medya hesaplarınızdan dökmeyi de biliriz de değmez …

Şu dediğimizde farklı yerde bu dediğimizde başka memlekette eee ya bu dediğimizde düzenin adamı diyen mücadeleniz yetmez bizi anlamaya.

Onun için bu hareket kendisinden başkasıyla hareket etmeyenlerin yuvalandığı mübarek bir vatandır hattı müdafaa bilmez sathı müdafaa vardır.

Hasılı kardeşim buzağının altında öküz arama öküzlüğünüz sökmez bizim meralarda derdiniz tarla davasıysa …

Hazır elim değmişken birileri içinde  dipnot düşmek gerekti bu yazıya    akllarını başına devşirsinler diye .

Bak güzel kardeşim eteğinin altına sığındığın dört korumasıyla gezenlerden değilim ben 43 yıldır yalnız gezdim Allah ömür verirse dahada gezerim adımla ,şerefimle ,namusumla kimseyi siper yapmadan yaşadıklarıma ..
Haa unutmadan ''oğlum'' koca bir yazıda benden 3 satırla behsedilmez bilesin 

banner120

    Yorumlar

sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
  • Twiit
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv