Acılı Baba Yetkililere Seslendi

Geçtiğimiz günlerde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden ilkokul 2. sınıf öğrencisi Medine Polat 'ın babası yetkililere seslendi

06 Ekim 2017 Cuma 17:46
banner77
Acılı Baba Yetkililere Seslendi
Ağrı Merkez 100. Yıl Mahallesinde ikamet eden Medine Polat Okuldan eve giderken havanında yağışlı olması sebebiyle elektrik kaçağı  olan direğinin yanından geçerken akıma kapılıp hayatını kaybetmişti.Küçük Medinenin acılı babası Ağrı Güncelden Meryem Aydın'a konuştu. Baba Nihat Polat ; Kızımın hayatını kaybetmesine sebep olan bu direkte elektrik kaçağı olduğuna dair defalarca mahalle sakinleri tarafından ihbar ve şikayet yapılmasına rağmen maalesef bir önlem alınamamıştır.
Bu yüzden bugün bizim ocağımıza ateş düştü. Başka insanların canı yanmasın ve kimse bizim yaşadığımız acıyı çekmesin diye biz bu işin peşini bırakmayacağız.
Kızımızın canına mal olan bu olayda kimin veya kimlerin ihmali varsa ceza almalarını sağlamak için gereken hukuki süreci başlatacağız. Bugün başımıza gelen bu felaketin başka kimsenin başına gelmemesi için yasal bütün yollara başvuracağız.
Eğer ilgili elektrik dağıtım firması 100. yıl mahallesinin elektrik direk ve trafolarında gereken bakım ve önlemleri almasa Allah korusun bu tür vakalar daha çok yaşanır.
Buradan ajansınızın aracılığı ile Sayın Valimize ve tüm yetkililere sesleniyoruz. Lütfen özellikle her kış mahalle sakinleri olarak yaşadığımız elektrik kesintilerine şimdiden bir önlem alınsın. Her sokakta tehlike saçan direklere çıplak kablolara ve kapısı açık trafolara bir çözüm bulunsun.
banner120

    Yorumlar

sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
  • Twiit
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv