27 Yıl Sonra Buluştular

Gelecekten geçmişe vefa buluşmaları kapsamında 27 yıl sonra bir araya gelip özlem giderdiler.

19 Temmuz 2017 Çarşamba 14:51
banner77
27 Yıl Sonra Buluştular
 Ağrı Naci Gökçe Lisesi 1990 mezunları 27 yıl aradan sonra gelecekten geçmişe vefa duygusuyla bir araya gelerek buluşmalarını geleneksel hale dönüştürme kararı aldılar.

Sosyal Medya ağları üzerinden haberleşmeye başlayan Ağrı Naci Gökçe Lisesi 1990 6/Mat/A Sınıfı öğrencileri önceki yıllarda küçük gurup buluşmaları ile başlattıkları görüşmeleri bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri geleneksel buluşmalara dönüştürdüler.

80 sonrası Naci Gökçe Lisesi’nin 54 mevcutlu en başarılı sınıfı olan 1990 Mezunu Matematik A Sınıfı Amerika ve Kenya dan da olmak üzere 20 kişinin il dışından olduğu  25 okul arkadaşı Ağrı da 14 Temmuz da başlayan 3 günlük programlarında temsili derste yaptılar.

54 kişilik sınıf mevcutlarından hayatta olmayan Hacı Yardımcı’yı da anan gurup NGL nin en başarılı sınıfı oldukları iddiasını 48 Üniversite mezunu vermeleri ile ilişkilendirdiler.

14 Temmzuda Ağrı Stad Cafe de akşam yemeği ile başlayan buluşma 3 gün sürdü.Okul ziyareti yapan öğrenciler 27 yıl aradan sonra yine sınıflarında bir araya gelerek aynı sıraları paylaştılar.

Dönem öğretmenlerinden Emekli Öğretmenimiz Şevki Borak Hoca’nın da eşlik ettiği buluşmada temsili ders işlediler.

Ailelerinde eşlik ettiği etkinliklerde piknik ,gezi ve kahvaltılarda bir araya gelen okul arkadaşları anılarını tazeleyerek 27 yıllık özlemlerini giderdi.
Program 16 Temmuz Pazar günü sona erdi.


....


banner120

    Yorumlar

sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
  • Twiit
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv